IČ: 14795264 DIČ: CZ6503030512 Tel.: 606 243 318 - email
Pozor akce! Při objednávce nad 30.000 korun získáte automaticky 10% slevu!

Kuchyně do paneláku

- levně

Kuchyně na míru - dopřejte si komfort a nechte si udělat kuchyňskou linku či celou kuchyň na míru.
Telefonické objednávky: 606 243 318

Hotová kuchyň Kuchyň a bar Kuchyně do paneláku Kuchyně na míru

Kuchyně na míru

Dopřejte si onen komfort a nechte si udělat do své domácnosti kuchyňskou linku či celou kuchyň na míru - kvalita, zpracování, cena a rychlost je to, čím se naše společnost může opravdu pyšnit.

Máme nové reference

» Martina píše: Spokojenost je slabé slovo
» Tomáš píše: Vaření začalo být zábavou
» Leona a Patrik píší: Láska prochází žaludkem
» Čtěte více

Tweety

Facebook

Kuchyňské linky - ohlasy zákazníků

Abyste viděli spokojenost našich zákazníků, uveřejnili jsme e-maily, které nám přišli. Faktem je, že jsou všechny kladné - nic jsme však nepřebírali. Budeme samozřejmě rádi, když nám napíšete o své spokojenosti a oceníte tak naši snahu a práci. Věříme, že i vy budete maximálně spokojeni.

Martina píše: Spokojenost je slabé slovo

Jsem kuchařka, která má ráda čistotu, eleganci a především věci uspořádané tak, jak si určím. Kuchyňských linek je nabízeno snad tisíce, ale jen málokterá společnost vám vytvoří kuchyňskou linku na míru dle možností, které dnešní svět nabízí. Díky tomu mám nyní kuchyňskou linku, na které se nejen skvěle pracuje, ale i dívá.

Kombinace krásné kuchyně, čistého prostředí a dobrého jídla ohromí vás, rodinu a především přátelé, kteří se k vám budou s chutí vracet. Na každém člověku je, zdali se hosté budou vracet a povzbudí vás skvělými ohlasy na jídlo a “pracoviště”, nebo vás vypískají a vaše jídlo bude terčem ostré kritiky. Je krásné sledovat, že nejen mé jídlo, ale i nová kuchyňská linka od Vás, se kterou jsem opravdu maximálně spokojena.

Děkuji vám nejen za ochotu, ale i vysvětlení ohledně konstrukce kuchyně na míru, díky čemuž jsme společně vytvořili něco, co sklízí opravdový úspěch.

Tomáš píše: Vaření začalo být zábavou, nikoli utrpením

Píši vám po měsíci používání kuchyně na míru, kterou jste mi sestavili. Líbí se mi, že jsem vám zadal některé požadavky, zbytek nechal na vás a vy jste automaticky pochopili, jaké mám představy. Nejsem sice kuchař či gurmán luxusního jídla, ale vaření je jakési tvoření něčeho. Tvoříte život, dáváte jídlu nový rozměr a uvědomujete si, že to co jíte musí mít charakter a vzhled. Jídlo dle mého názoru musí evokovat emoce.

A tak na mne působí kuchyně od vás. Je velice precizně udělaná, splňuje všechny mé požadavky a já mám pocit, že jsem konečně objevil ve svém bytě místnost, která mě naplňuje emocemi - pro každém vaření si připadám jako člověk, který rozumí vaření a umí díky skvělému prostředí a voňavé kuchyni vytvořit něco, za co by se ani nadprůměrný kuchař nemusel stydět.

Je to jeden krátký měsíc a já jsem maximálně spokojen s odvedenou prací. Kuchyně mě nepřestala ohromovat, a pokud bych ve svém životě přestavoval kuchyni, rozhodně to bude vaše společnost, která ji bude sestavovat. Za skvělý nápad, zpracování, komunikaci a výbornou cenu vám opravdu moc děkuji!

Leona a Patrik píší: Láska prochází žaludkem, vaření kuchyní od vás

Spokojenost, spokojenost a ještě jednou spokojenost :-) V ČR jsme teprve rok, ale stavba naší kuchyně na míru proběhla naprosto úžasným způsobem, jakou jsme v našem rodném městě opravdu nenašli - a to jsme si již jednu kuchyň na míru, ač poměrně nepovedenou, dopřáli.

Víme tedy, že sestavení kuchyně na míru je velice obtížné a víme také, že vaše firma jí umí i přes veškeré problémy zrealizovat na výbornou. Cítíme se lépe než kdysi doma, hosté obdivují vaší práci a nás, že jsme si dobře vybrali - vybrali jsme si vás, protože lidé vlastnící skvělé kuchyně ví, že jsou od pravých rukou, které se nebojí těžké práce a umí dělat věci do posledního detailu, který však tvoří jedinečnost a použitelnost kuchyně.

Nechali jsme to celé na vás a jsme spokojeni - vaše práce je to nejlepší, co v našem bytě máme, ač jsem poněkud zklamaná, že nemáme možnost zařídit si byt celý od vás. Spokojenost je opravdu na místě a proto si zasloužíte tento e-mail, který vám snad dodá novou energii do těžké práce, kterou umíte.

Snad každý člověk si zaslouží za dobře odvedenou práci pochválit - vy jste tým lidí, který si zaslouží více než jen poděkování. zasloužíte si také uznání!

© 2012 Kuchyně do paneláku.cz, všechna práva vyhrazena.
Partneři: Kontejnery na odpad, Klimatizace do bytu, Tonery do tiskáren
TOPlist